Шлакоблок та цегла

6.00 грн/шт.
250×120×65 мм, 3,5 кг
24.00 грн/шт.
390×190×120 мм, 14 кг
30.00 грн/шт.
39×19×18
48.00 грн/шт.
390×190×120
52.00 грн/шт.
390190х190
66.00 грн/шт.
390х280х190
80.00 грн/шт.
35×19×35
85.00 грн/шт.
490х400х200 мм

Власне виробництво шлакоблоку в Україні

Різні види шлакоблоків використовуються у будівництві малоповерхових споруд, господарських, побутових та виробничих приміщень, дач та котеджів. Потреби в даному виді будівельного матеріалу здатна задовольнити компанія «Новий двір», яка має власне виробництво шлакоблоків, що ґрунтується на методі об'ємного напівсухого вібропресування.

Виготовлення шлакоблоків передбачає використання як наповнювачів таких матеріалів:

 • гранітне відсівання;
 • пісок;
 • тирса;
 • керамзит;
 • цемент М500.

Домовий шлак при виробництві нашої продукції не використовується, тому найменування шлакоблок не зовсім підходить як назва нашої продукції і є просто даниною умовностям та історії блочного виробництва. Точніше продукцію нашої компанії необхідно назвати як стінові блоки. Відмінні теплофізичні якості нашої продукції забезпечуються за рахунок використання вищезазначених наповнювачів.

Купити шлакоблок в Україні від нашої компанії можна у вигляді таких блоків, як:

 • перестінковий;
 • будівельний;
 • колотий;
 • декоративний колотий;
 • стовп набірної.

Ціна на шлакоблок залежить від виду наповнювача, розмірів блоку, колірного рішення та фактури лицьової поверхні. Слід мати на увазі, що розмір блоків від нашої компанії 390х180х120 відповідає 5-6 цеглам, а вартість шлакоблоку декоративного колотого приблизно в 3 рази більша за вартість однієї облицювальної цегли. Загалом, використання для облицювання фасадів шлакоблоку обійдеться приблизно вдвічі дешевше, а враховуючи великі розміри і відповідно швидкі терміни монтажу, міцність та довговічність матеріалу застосування саме шлакоблоку є економічно доцільнішим. Особливо це важливо при облицюванні фасадів великої площі або спорудженні декоративних огорож значної протяжності.

Якісну цеглу купити можна тільки в компанії "Новий Двір"

Цегляна продукція, що реалізується нашим магазином, має відмінну якість і чудові цінові характеристики. Виробництво цегли в Україні дає нам можливість відібрати найкращі варіанти для наших клієнтів та зібрати їх докупи в одному каталозі. Нашим покупцям є:

 • Цегла загальнобудівельна;
 • Цегла облицювальна (колота);
 • Облицювальна цегла (колота двостороння).

Загальнобудівельний використовується для будівництва будівель. Облицювальний застосовується для облагородження фасаду будинку або іншої будівлі, а також для створення красивих забірних композицій. Виготовлення цегли в різних колірних варіантах дає можливість використовувати її, формуючи красиві дизайнерські ефекти. Ціна на цеглу в Україні, запропонована нашим магазином, дуже лояльна. Вона змінюється в залежності від кольору виробу. Найдешевшою є загальнобудівельна сіра цегла.

Вартість цегли та шлакоблоку в інтернет-магазині «Новий двір» тішить своєю вигідністю. Вона безпосередньо залежить від типу продукції.

Зробити замовлення на нашому сайті на цеглу та шлакоблок може кожен охочий. Придбати цю продукцію можна, зв'язавшись з нашими менеджерами. Вони нададуть професійну консультацію, допоможуть визначитися з вибором та оформлять замовлення.

Якість товарів підтверджується сертифікатами, а також гарантіями, що надаються магазином. Придбати цеглу та шлакоблок від магазину «Новий двір» можна з доставкою по Україні: Київ, Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький, Миколаїв, Херсон та інші міста. Сплатити покупку можна за безготівковим розрахунком або ж післяплатою при отриманні.

Какой офис Вам ближе?

Выбор офиса поможет правильно показывать контакты для связи с менеджерами, условия доставки, актуальные цены и остатки продукции на складе.