Балюстради та балясини Кривий Ріг

Балястради - один з найекзотичніших видів огорож, широко використовуваних для прикрашання балконів і сходів наприкінці XV століття. Зовнішньо балясини нагадують фігурні стовпчики, їх симетричні та асиметричні форми легко прикрасять вашу терасу, під'їзд будівлі. Існує безліч матеріалів для виготовлення декоративних огорож, але найпрактичнішими і довговічними є бетонні балястради, в Кривому Розі їх часто купують для прикрашання ділянок котеджів.

Балясини з бетону - основні переваги:

  • Спадщина архітектури Відродження
  • Красивий естетичний вигляд
  • Довговічність та практичність
  • Прикрасить ландшафтний дизайн
  • Доступна ціна

Вироби від компанії "Новий Двір" відрізняються бездоганним зовнішнім виглядом і тривалим терміном експлуатації. Декорування балконів і терас балястрадами, в Кривому Розі поширене явище, у центрі міста іноді можна зустріти будинки з балясинами різної форми і кольору. Наша команда пропонує декоративні стовпики амфороподібної, симетричної та класичної форми. Продукція виготовляється з високоякісного бетону, на кінцевому етапі проходить спеціальну обробку для покращення декоративних якостей.

У нашому асортименті представлено безліч нестандартних форм балястрад в Кривому Розі, палітра і якість виробів вас приємно здивують!

Який офіс Вам ближче?

Вибір офісу допоможе правильно показувати контакти для зв'язку з менеджерами, умови доставки, актуальні ціни та залишки продукції на складі.